Pôžička Home Credit

Home Credit pôžička na čokoľvek a bez ručenia až do výšky 5000€.  Ručiteľa ani potvrdenie o výške príjmu od zamestnávateľa nepožadujeme.

Klienti majú možnosť vďaka Online aplikácii získať pohodlný prístup k informáciám o dojednaných pôžičkách a kreditných kartách, dostupný ZADARMO, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výhodou je tak okamžitý prehľad o všetkých svojich splátkach aj transakciách.

Výhody Home Credit pôžičky

  • Splátku si môžete až 4x odložiť
  • Pôžička 400 až 5 000 eur
  • Poistenie výdavkov – Zaistite sebe a Vašej rodine väčší komfort a istotu v čase nepriaznivých životných situácií.
  • Bez ručiteľa
Bezplatná žiadosť o pôžičku

Za vybavenie pôžičky nič neplatíte! Vyplnením formulára získate nezáväznú ponuku a je na Vás či ponuku prijmete.

Pôžičky vybavíte jednoducho v 3 krokoch.

Vyplňte našu online žiadost. Správne vyplnenie žiadosti zaberie 5 minút, poskytnete pár základných informacií, ktoré pomôžu obchodnému zástupcovi pripraviť návrh na pôžičku.

Odoslanie žiadosti. Vyplnený formulár je odeslaný na centrálu, kde je žiadosť spracovaná zákazníckym centrom. Požičiame vám len takú sumu, ktorá je primeraná vašim možnostiam.

Predschválenie pôžičky. Okamžite po schválení úveru Vás bude kontaktovat úverový poradca a dohodnete si ďaľší postup. Obchodný zástupca vám pomôže s možnosťou okamžitého čerpania pôžičky.

 

Poskytovateľ Pôžičky Home Credit
Úver zabezpečujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Každý partner je zapísaný v registri veriteľov Národnej Banky Slovenska.
Poskytovateľom Home Credit pôžičky je spoločnosť Home Credit Slovakia, a.s., člen skupiny PPF, založená v roku 1999, Spoločnosť je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania v Slovenskej republike. Ponúka širokú škálu úverových produktov: nákupy na splátky u obchodných partnerov, úvery na autá, hotovostné pôžičky, kreditné karty a revolvingové pôžičky.